Hakkımızda

"SİZ İSTEYİN , BİZ YERİNE GETİRELİM "

YALÇINKAYA İNŞAAT Şahıs Şirketimizin temeli 1980 yıllarına dayanıp; 30 yıllık deneyimi ile inşaat sektöründe birçok projeye başarıyla imzasını atmıştır. 


- Kaliteden ödün vermeden, teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurarak güven ilkesini prensip edinen, 


- DEPREME DAYANIKLI ve sağlam projeler üreten, 


- Kat karşılığı proje yapılan arsa sahiplerine, günün şartları ne olursa olsun taahhüt edilen işleri kusursuz yapan, ve Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan YALÇINKAYA İNŞAATçalışmalarını aynı şekilde sürdürmektedir. 


Firmamız teknolojinin imkanlarından yararlanarak her geçen gün yenilenen yapı malzemelerini takip edip, her bitirmiş olduğu projenin birbirinden farklı mimarı ve tasarım görünüme sahip olması nedeniyle, bulunduğu bölgenin mimari ortamını göz ardı etmeden bölgede alışıla gelmiş standart projelerin dışına çıkarak isminden söz ettirmeyi başarmıştır.  


Bilgi birikimini en etkin şekilde kullanan firmamız bu sayede her başlamış olduğu projede deneyimli ekibiyle projelerle birebir ilgilenerek en ufak ayrıntısına kadar ARSA SAHİBİ , MÜŞTERİ ve FİRMAMIZ menfaatine olan detayları gözden kaçırmamaktadır. Bu menfaatleri göz ardı etmemesinden ötürü bu sektörde sorunsuz, güvenilir, kaliteli hizmet veren saygın bir firma olarak piyasada yerini almıştır.